OREW Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy
18.05.2020

Zasady dotyczące organizacji pracy

Zasady dotyczące organizacji pracy Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Nowym Targu w czasie pandemii, obowiązujące od 18.05.2020 roku.
Od 18 maja 2020 roku w OREW w Nowym Targu przywraca się możliwość udziału dzieci i młodzieży w stacjonarnych zajęciach rewalidacyjnych, rewalidacyjno-wychowawczych i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Czytaj więcej

14.05.2020

Stopniowy powrót do pracy stacjonarnej...

Drodzy Rodzice!
Powoli wracamy do pracy stacjonarnej. Szczegółowa organizacja pracy jest opracowywana w oparciu o spływające od Państwa i od nauczycieli informacje o planowanym terminie powrotu do Ośrodka.

Czytaj więcej

30.03.2020

Czasowe ograniczenie działalności OREW

Drodzy Rodzice!
W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii i w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie naszych wychowanków i pracowników, jesteśmy zmuszeni do czasowego ograniczenia działalności OREW. Nadal będziemy z Państwem w kontakcie i - w jeszcze większym stopniu niż dotychczas - będziemy Państwu służyć wsparciem, jednak nie będzie już możliwości - aż do odwołania - korzystania przez Wasze dzieci z zajęć w Ośrodku.

Czytaj więcej

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.