OREW Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy

Z życia OREW

24.02.2020

Osiemnaste Urodziny Ani

W dniu dzisiejszym hucznie i radośnie obchodziliśmy osiemnaste Urodziny Ani. Przy akompaniamencie gitary był śpiew i gorące z serca płynące życzenia.

Czytaj więcej

24.01.2020

Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku w naszym Ośrodku zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, śpiewały piosenki, a po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Czytaj więcej

20.12.2019

Tajemniczy ŚW. Mikołaj...

W dzisiejszym świecie w którym wszystko jest z góry zaplanowane mieliśmy okazję doświadczyć ogromnych emocji związanych z niespodziewaną wizytą "anonimowego" Świętego Mikołaja, oraz Jego pomocnika. Dziękujemy za cudowną niespodziankę i wspaniałe prezenty :)

Czytaj więcej

20.12.2019

Spotkanie świąteczne w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Targu

Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom i dyrekcji ze Szkoły Podstawowej nr 1 za zaproszenie nas na jasełka oraz życzliwe przyjęcie i prezenty :)

Czytaj więcej

20.12.2019

Świąteczne warsztaty

W miłej, świątecznej atmosferze przy dźwięku kolęd powstały piękne stroiki, pierniki. Spotkanie było bardzo pracowite i twórcze dzięki kreatywności obecnych rodziców :)

Czytaj więcej

19.12.2019

Przedświąteczna msza św.

Tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się na wspólnej modlitwie, aby polecić Bogu Nas i nasze rodziny na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

19.12.2019

Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Nowym Targu

W tym tygodniu odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11, którzy obdarowali nas wykonanymi przez siebie kartkami świątecznymi. Bardzo dziękujemy za miłą wizytę i życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku :)

Czytaj więcej

09.12.2019

Wycieczka do kręgielni

W dniu 9 grudnia 2019 roku grupa IV i SPP wybrały się na kręgle do restauracji Zadyma.

Czytaj więcej

06.12.2019

Mikołajowa sesja zdjęciowa

Wspaniały nastrój mikołajek udzielił się naszym podopiecznym i wychowawcom, którzy zorganizowali mikołajkową sesję zdjęciową - zabawy było "po pachy" ;)

Czytaj więcej

08.11.2019

Święto Odzyskania Niepodległości

Nasze wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Czytaj więcej

Strona 1 z 23
‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.