OREW Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy

Z życia OREW

31.08.2020

Stacjonarne rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice! Wakacje powoli dobiegają końca. Nasza placówka rozpoczyna pracę w trybie stacjonarnym.

Czytaj więcej

18.05.2020

Zasady dotyczące organizacji pracy

Zasady dotyczące organizacji pracy Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Nowym Targu w czasie pandemii, obowiązujące od 18.05.2020 roku.
Od 18 maja 2020 roku w OREW w Nowym Targu przywraca się możliwość udziału dzieci i młodzieży w stacjonarnych zajęciach rewalidacyjnych, rewalidacyjno-wychowawczych i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Czytaj więcej

14.05.2020

Stopniowy powrót do pracy stacjonarnej...

Drodzy Rodzice!
Powoli wracamy do pracy stacjonarnej. Szczegółowa organizacja pracy jest opracowywana w oparciu o spływające od Państwa i od nauczycieli informacje o planowanym terminie powrotu do Ośrodka.

Czytaj więcej

30.03.2020

Czasowe ograniczenie działalności OREW

Drodzy Rodzice!
W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii i w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie naszych wychowanków i pracowników, jesteśmy zmuszeni do czasowego ograniczenia działalności OREW. Nadal będziemy z Państwem w kontakcie i - w jeszcze większym stopniu niż dotychczas - będziemy Państwu służyć wsparciem, jednak nie będzie już możliwości - aż do odwołania - korzystania przez Wasze dzieci z zajęć w Ośrodku.

Czytaj więcej

16.03.2020

Bieżąca działalność placówek

Drodzy Rodzice
Informujemy że na dzień dzisiejszy OREW, WWR, Rehab 25PLUS nie zawiesza działalności. Przypominamy, że dziecko uczestniczące w zajęciach musi być bezwzględnie zdrowe, a rodzina nie może być w okresie kwarantanny. Jeżeli postanowią Państwo pozostawić dziecko w domu służymy poradą, wsparciem i pomocą.

Czytaj więcej

24.02.2020

Osiemnaste Urodziny Ani

W dniu dzisiejszym hucznie i radośnie obchodziliśmy osiemnaste Urodziny Ani. Przy akompaniamencie gitary był śpiew i gorące z serca płynące życzenia.

Czytaj więcej

24.01.2020

Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku w naszym Ośrodku zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, śpiewały piosenki, a po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Czytaj więcej

20.12.2019

Tajemniczy ŚW. Mikołaj...

W dzisiejszym świecie w którym wszystko jest z góry zaplanowane mieliśmy okazję doświadczyć ogromnych emocji związanych z niespodziewaną wizytą "anonimowego" Świętego Mikołaja, oraz Jego pomocnika. Dziękujemy za cudowną niespodziankę i wspaniałe prezenty :)

Czytaj więcej

20.12.2019

Spotkanie świąteczne w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Targu

Serdecznie dziękujemy uczniom, nauczycielom i dyrekcji ze Szkoły Podstawowej nr 1 za zaproszenie nas na jasełka oraz życzliwe przyjęcie i prezenty :)

Czytaj więcej

20.12.2019

Świąteczne warsztaty

W miłej, świątecznej atmosferze przy dźwięku kolęd powstały piękne stroiki, pierniki. Spotkanie było bardzo pracowite i twórcze dzięki kreatywności obecnych rodziców :)

Czytaj więcej

Strona 1 z 23
‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.