OREW Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy

2010

06.12.2010

Wizyta Mikołaja w "Chatce"

Ostatnim miejscem, które odwiedził w dniu dzisiejszym Mikołaj była nasza filia, czyli tzw. "Chatka". Również i tu nie zabrakło wspaniałych prezentów, które wręczone malowały na twarzach wychowanków oznaki radości.

Czytaj więcej

06.12.2010

Wizyta Mikołaja w OREW-ie

Jak tradycja nakazuje dnia 6 grudnia do grzecznych wychowanków naszego ośrodka przybywa Święty Mikołaj. Jak to już z takimi okazjami bywa przybycie "świętego" sprawiło wiele radości.

Czytaj więcej

24.09.2010

Grupa I i II na ognisku...

W miniony piątek, tj. 24 wrześnie 2010 roku podopieczni z grupy I i II wraz ze swoimi opiekunami udali się łono natury. Jedną z głównych atrakcji tego wypadu było ognisko. Wszyscy rokoszowali się wspaniałą pogodą, oraz pieczonymi frykasami :) Nie zabrakło także wspólnych zabaw, gry w piłkę czy też spacerów. Nie mogło się również obejść bez rzucania kamieniami w nurt rzeki Czarny Dunajec.

Czytaj więcej

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.