OREW Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy

2012

23.10.2012

Grupa IX i X w Rabce-Zdrój

23 października 2012 roku grupy IX i X odwiedziły Park Zdrojowy w Rabce-Zdroju. Podczas wycieczki dzieci spacerowały parkowymi alejkami i chodziły wokół tężni solankowej i podziwiały piękne fontanny. Po tych atrakcjach dzieci ze smakiem zjadły frytki w parkowej kawiarence.

Czytaj więcej

19.10.2012

Grupa IX i X na wycieczce do lasu

Korzystając z pięknej pogody grupy IX i X wybrały się na wycieczkę do lasu w poszukiwaniu skarbów jesieni. Las obdarował dzieci pięknymi barwami jesiennych liści, czerwienią głogu oraz zapachem mchu i żywicy.

Czytaj więcej

24.09.2012

Grupa VII z odwiedzinami w Niedzicy

24 września 2012 roku grupa VII udała się na wycieczkę do Niedzicy. Szczególnym punktem wizyty nad Zalewem Czorsztyńskim był spacer po zaporze i pamiątkowe zdjęcie na trójwymiarowych malowidłach. Wycieczka była również wspaniałą okazją do spotkań ze starymi znajomymi.

Czytaj więcej

19.09.2012

Grupa I na wycieczce do Szczawnicy

19 września 2012 roku grupa I udała się na wycieczkę do Szczawnicy w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni. Podczas spaceru biegiem Dunajca dzieci zbierały jesienne liście i karmiły kaczki. Złote liście ze Szczawnicy dotarły do Ośrodka. Powstaną z nich niepowtarzalne prace plastyczne.

Czytaj więcej

10.09.2012

Urodziny Ani z grupy IX

10 września 2012 roku świętowaliśmy 9 urodziny Ani S. z grupy IX. Na przyjęcie urodzinowe przybyli podopieczni i wychowawcy z grup: V, VI oraz VIII. Przy gromkim "Sto lat" Ania z radością zdmuchnęła świeczkę na pysznym torcie. Podczas wesołej zabawy szybko mijał czas i ani się obejrzeliśmy a już była pora obiadu :)

Czytaj więcej

20.06.2012

Wycieczka grupy III, IX i X do Rabki-Zdrój

Dnia 20 czerwca 2012 roku nasi wychowankowie z grupy III, IX i X wraz z opiekunami wybrali się na wspólna wycieczkę. O godzinie 9:30 trzy grupy wraz z opiekunami wyjechały na wycieczkę do Rabki-Zdrój. Dzieciaki bawiły się wspaniale. Po aktywnie spędzonym czasie była i chwila na posiłek :)

Czytaj więcej

12.06.2012

Odwiedziny OREW-u w Jabłonce

W dniu 12 czerwca 2012 roku grupa VIII odwiedziła koleżanki i kolegów w OREW Jabłonka. Przyjemne i pełne wrażeń chwile spędziliśmy w sali doświadczania świata. Gospodarze przygotowali dla nas pyszny poczęstunek:ciasto i kiełbaski z grilla. Dziękujemy za mile spędzony czas!

Czytaj więcej

26.04.2012

Wycieczka grupy I i II do Inwałdu

We czwartek, tj. 26 kwietnia 2012 roku wychowankowie z grupy I i II wraz ze swymi opiekunami udali się na wycieczkę do Parku Miniatur w Inwałdzie.

Czytaj więcej

29.02.2012

Grupa I na wyciągu Długa Polana

We środę 29 lutego 2012 roku wychowankowie z grupy II wraz ze swymi opiekunami udali się na Długą Polanę aby oddać się zimowemu szaleństwu - mowa tu oczywiście o jeździe na sankach. Wszyscy bawili się doskonale a zjazdom nie było końca. Ostatnim punktem wyjazdu był wspólny posiłek, a następnie powrót do ośrodka.

Czytaj więcej

26.01.2011

Hipoterapia w grupie VI i VII

Kolejna środa i kolejne zajęcia hipoterapii w których tym razem uczestniczyli wychowankowie z grupy VI i VII. Tradycyjnie zajęcia odbyły się w ośrodkowym ogrodzie.

Czytaj więcej

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.