OREW Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
2020
14.05.2020

Stopniowy powrót do pracy stacjonarnej...

Drodzy Rodzice!
Powoli wracamy do pracy stacjonarnej. Szczegółowa organizacja pracy jest opracowywana w oparciu o spływające od Państwa i od nauczycieli informacje o planowanym terminie powrotu do Ośrodka.


 Można się spodziewać zmian organizacyjnych, związanych z nieobecnością części wychowanków i kadry, a także z możliwymi utrudnieniami w dowozach (wymóg zmniejszonej liczby osób w busie).

Dołożymy wszelkich starań, aby nasi uczniowie byli w OREW bezpieczni oraz aby mieli zapewnioną nie tylko opiekę, ale też zajęcia edukacyjne i terapeutyczne. Równocześnie informujemy, że obecność na zajęciach w placówce nie jest obowiązkowa. Z tymi, którzy pozostaną w domu, nadal będziemy pracować zdalnie.

Dziecko pojawiające się w Ośrodku po raz pierwszy po przerwie, musi mieć podpisane przez rodziców oświadczenie, które można pobrać tutaj.

Ponieważ sytuacja ulega ciągłym zmianom, będziemy na bieżąco wysyłać procedury i informacje. Prosimy o wyrozumiałość, a w razie jakichkolwiek pytań o kontaktowanie się z wychowawcami lub z dyrekcją.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.